Baza wiedzy

Przygotuj się na Święta z Iwoniczanką

20-12-2017

woda źródlana Iwoniczanka na Święta`

Jak przygotować się do zbliżających się świąt? Jak sprawić, aby ten wspólny, rodzinny czas zapadł nam w pamięć na dłużej i pozostawił w gościach ciepłe uczucia, do których będą wracać przy najbliższej, rodzinnej okazji? Podpowiadamy, w jaki sposób wyczarować magię Świąt.

Czytaj więcej >>

Woda źródlana – co należy o niej wiedzieć?

30-11-2017

woda źródlana gazowana Iwoniczanka

To niesamowite, że woda –  napój zdawać by się mogło banalny, skrywa tak wiele tajemnic. W szczególności woda źródlana, cechująca się pierwotną (potocznie „krystaliczną”) czystością. Co wyróżnia wodę źródlaną na tle innych wód?

Czytaj więcej >>

Woda źródlana a dieta i odchudzanie

18-10-2017

sportsmenka pijąca wodę źródlaną Iwoniczanka

Woda odgrywa kluczową rolę w diecie każdego z nas. Reguluje metabolizm, bierze udział w procesach trawiennych, uzupełnia niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu minerały. Dlaczego więc tak często zapomina się o dobroczynnym wpływie wody źródlanej i co należy zrobić, by utrzymać zbalansowaną, zdrową dietę? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Czytaj więcej >>

Znaczenie wody dla organizmu człowieka

13-09-2017

Trenująca para, obok woda źródlana

Woda jest niezbędna do życia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Badania wykazują, iż stanowi ona do 75% masy naszego ciała. Nie trudno więc zrozumieć, jak ważne jest prawidłowe, regularne nawadnianie organizmu. Ile powinniśmy pić i co to jest dobra woda? Przeczytajcie nasz artykuł!

Czytaj więcej >>

Źródlana woda do domu i biura

28-07-2017

woda źródlana z dostawą do domu

Woda to jeden z najważniejszych składników naszego organizmu. O jej dobroczynnym wpływie powinien pamiętać każdy z nas. W jaki sposób spożywanie odpowiedniej ilości wody wspiera nas w codziennych aktywnościach? I dlaczego tak ważne jest, aby butelkę wody mieć zawsze przy sobie? O tym przeczytacie poniżej!

Czytaj więcej >>

Dlaczego warto pić wodę źródlaną?

13-07-2017

Toast wody źródlanej Iwoniczanka

Nadeszły pierwsze upały, a wraz z nimi zwiększyło się zapotrzebowanie naszego organizmu na płyny. W czasie gorących, letnich dni, by zapobiec odwodnieniu, warto mieć zawsze przy sobie butelkę wody, najlepiej źródlanej, ze względu na zrównoważony skład pozwalający na jej nieograniczone spożycie.

Czytaj więcej >>

Woda źródlana na salonach

20-04-2017

przyjęcie

Coraz chętniej sięgamy po wodę. Picie wody to najlepszy nawyk i warto wprowadzić go nie tylko u siebie, ale również u swoich bliskich. W artykule podpowiadamy, dlaczego woda źródlana koniecznie powinna znaleźć się na stołach podczas przyjęć i imprez.

Czytaj więcej >>

Sztuka podawania wody, czyli kim jest hydrosommelier?

02-01-2017

Hydrosommelier

Powszechnie wiadomo, że woda jest nie tylko niezbędna dla organizmu do życia, ale również posiada w swoim składzie dobroczynne minerały. Niewiele osób jednak wie, że spożywanie i podawanie wody wiąże się również z odpowiednim ceremoniałem. Czym jest sztuka podawania wody i czym zajmuje się hydrosommelier? Odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj więcej >>