Iwoniczanka dla biznesu – wybierz wodę źródlaną do swojej firmy

25-07-2018

Woda do biura

Woda zamawiana  z bezpośrednią dostawą to wygodne rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych, które chcą oszczędzić  czasu, ale także dla firm. W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego w firmie zawsze powinna znajdować się woda, a zamówienie jej z dostawą to najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego powinieneś zadbać, aby w Twojej firmie była woda?

Drobiazgi składają się na warunki pracy

Na warunki pracy mają wpływ różne drobiazgi. Wygodny fotel, dostęp do ekspresu do kawy, zimna woda w lodówce – wszystko to zaledwie szczegóły, ale zebrane wszystkie razem wpływają jednak na zadowolenie pracownika z pracy, a przez to także na jego lojalność wobec firmy i efektywność.

Warto też wspomnieć, że woda w butelkach jest bardzo przydatna na wszelkiego rodzaju spotkaniach i konferencjach biznesowych. Ustawianie wody na stołach podczas takich spotkań stanowi już w większości firm swego rodzaju normę, a udostępnianie wody pracownikom to nie tylko wydatek ale inwestycja w ich wydajność i dobre samopoczucie w pracy.

Latem pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom napoje

Przepisy (konkretnie: Rozporządzenie Rady Ministrów z 28 maja 1996 w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów) nakładają na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikom napojów w czasie upałów albo podczas pracy w warunkach szczególnie uciążliwych . Oznacza to, że na przykład przy pracach na otwartej przestrzeni, jeśli temperatura otoczenia przekracza 25 stopni, pracownicy powinni być zaopatrzeni w napoje  w ilości zaspokajającej potrzeby osób zatrudnionych.

Natomiast na wszystkich stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28 stopni, pracownicy powinni mieć stały dostęp do napojów. Dotyczy to osób wykonujących pracę  nie tylko w biurach, ale też na przykład w halach produkcyjnych, magazynowych itp. .Jeżeli prowadzisz firmę, jesteś więc zobowiązany w ciepłe dni zadbać o to, aby Twoi pracownicy mieli stały dostęp do zimnych napojów. Zamówienie napojów jest więc w okresie letnim nie tyle wyborem, co obowiązkiem pracodawcy – niezależnie od branży, w jakiej działa jego przedsiębiorstwo.

Napoje mają chronić organizm przed odwodnieniem i zapewnić mu energię do wykonywania pracy.

Proponowanie wody do picia to część kultury biznesowej

Jeśli w siedzibie Twojej firmy odbywają się spotkania biznesowe z klientami lub dostawcami, podczas takich spotkań, powinieneś zaoferować im nie tylko kawę i herbatę, ale także wodę. Jest to część biurowego savoir vivre. Złamanie jego zasad wystawi złe świadectwo Twojej firmie. Potencjalny zleceniodawca, przedstawiciel przedsiębiorstwa, z którymi współpracujecie, klienci w kancelarii, podpisujący umowę sprzedaży – wszyscy powinni zostać poczęstowani, w zależności od swojego wyboru, kawą, herbatą albo wodą.

Woda obok komputera

Dlaczego Iwoniczanka to dobry wybór dla firm?

Iwoniczanka ma kilka zalet, które decydują o tym, że będzie doskonałym wyborem dla firm. Dlaczego powinieneś wybrać właśnie ją?

  1. Woda źródlana to napój najbardziej uniwersalny – wodę źródlaną może pić  każdy – i może pić ją w dowolnych ilościach.
  2. Woda z dostawą do firmy to większa wygoda – zamówienie wody z bezpośrednią dostawą do firmy jest bardziej komfortowe niż samodzielne kupowanie dużych jej ilości w sklepie. Nie musisz tracić czasu na wyprawę do supermarketu ani dźwigać ciężkich zgrzewek. Wybrana ilość zostanie dostarczona prosto do Twojej firmy. Możesz złożyć zamówienie jednorazowo  albo poprosić o regularne, cotygodniowe dostawy – w zależności od zapotrzebowania
  3. Szklane butelki są eleganckie i przyjazne środowisku – szklane butelki będą dobrze wyglądały na stole na przykład podczas spotkania biznesowego. Dodatkowo butelki Iwoniczanki są zwrotne, wielokrotnego użytku: dostarczając nowy transport, odbieramy puste opakowania od klienta, transportujemy je do naszej siedziby i przygotowujemy do ponownego napełnienia poddając wcześniej złożonemu procesowi mycia. Wybierając Iwoniczankę, wybierasz więc nie tylko pyszną wodę, ale i inicjatywę bardziej przyjazną środowisku.
  4. Metody płatności i zamówienia dostosowane do Twoich potrzeb – naszą wodę możesz zamówić przez formularz na stronie, telefonując do biura albo bezpośrednio do przedstawiciela handlowego. Wybierasz również między różnymi metodami płatności – możesz dokonać przelewu dokonując zamówienia, płacić gotówką przy dostawie wody albo opłacić z góry większą kwotę i później wykorzystywać ją na zasadzie abonamentu – zamawiając wodę, póki nie osiągniesz pułapu zapłaconej już kwoty.

Woda do biura

Iwoniczanka – woda dla firm w województwach podkarpackim, świętokrzyskim, małopolskim, lubuskim i dolnośląskim

Chętnie współpracujemy z przedstawicielami świata biznesu. Wiele firm, szczególnie w naszym rodzimym, podkarpackim regionie, zamawia Iwoniczankę – nie tylko do biur, ale także do restauracji czy hoteli. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, wypełnij formularz zamówienia.