Na jakie okazje warto zamówić wodę
w szklanych butelkach?

02-03-2018

Woda Iwoniczanka na stole

Impreza firmowa, wesele, komunia, zabawa z okazji osiemnastych urodzin, święta
w większym gronie albo po prostu stałe zaopatrzenie dla dużej rodziny – na każdą
z tych okazji warto zamówić wodę w szklanych butelkach.
Dowiedz się, dlaczego dobrze postawić właśnie na takie rozwiązanie!

Polacy kupują przez Internet

Coraz częściej kupujemy przez Internet. Jak informuje Centrum Badań Opinii Społecznej w 2017 roku produkty i usługi przez sieć zamawiała już niemal połowa polskich internautów – a więc niemal jedna trzecia dorosłych Polaków!

Dlaczego zamawiamy przez Internet? Bo to oszczędność czasu, wygoda, duży wybór, a często także niższe koszty zakupu. Nie musimy ruszać się z domu, dźwigać ciężkich zakupów ani martwić się, czy upatrzony przez nas towar będzie dostępny w sklepie. Możemy zamówić i odebrać towary, nie przekraczając progu mieszkania.

Jeszcze kilka lat temu wielu Polaków żywiło pewne obawy przed zakupami internetowymi. Obecnie jednak zaufanie do kupowania online wzrosło. Przyczyniło się do tego między innymi rzetelne sprawdzanie ofert w sieci, jak również fakt, że towary na dowóz oferują liczne, cieszące się renomą firmy.

Zamawiaj wodę… bez specjalnych okazji

Jak pokazują statystyki, najczęściej kupujemy w Internecie ubrania, zabawki i artykuły elektroniczne. Warto jednak zamawiać na dowóz także artykuły spożywcze – szczególnie te pakowane i sprawdzone, takie jak woda. W Polsce wciąż nie wykształcił się jeszcze nawyk kupowania online produktów spożywczych: po części dlatego, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z takiej możliwości, po części z powodu dotychczasowych przyzwyczajeń – choć ten trend powoli staje się coraz bardziej popularny, zwłaszcza w większych miastach. Nic dziwnego, ponieważ takie rozwiązanie ma szereg zalet!

Jeśli chodzi o wodę źródlaną – to produkt, który szybko zużywamy. Kupowanie codziennie pojedynczych butelek jest raczej niewygodne: łatwo można zapomnieć o odwiedzeniu sklepu, nie zawsze mamy na to czas, a w dodatku zawsze możemy trafić na kolejkę (co jest jednym z najbardziej irytujących konsumentów elementów zakupów). Z kolei transportowanie całych zgrzewek wody bywa problematyczne. Zwłaszcza, jeśli nie mamy samochodu, nasz dom i sklep dzieli znaczna odległość albo ze względów zdrowotnych nie powinniśmy nosić ciężkich rzeczy. Zakup wody na dowóz jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem: nie ruszamy się z fotela, a pracownicy firmy dostarczają nam produkt pod drzwi. Zamówienie wody źródlanej Iwoniczanki przez Internet to więc idealne wyjście nie tylko przy okazji większych zabaw, ale także w codziennych sytuacjach, szczególnie, gdy mamy dużą rodzinę i potrzeba nam wielu butelek wody każdego dnia.

Walory tego typu rozwiązania dostrzegamy przez cały rok. Zimą i jesienią – gdy pogoda nie sprzyja spacerom, a wiatr, śnieg czy oblodzone chodniki zniechęcają do transportowania ciężkich zakupów. Latem i wiosną – kiedy wysokie temperatury dają się we znaki bądź po prostu wolimy spędzić wolny czas na świeżym powietrzu niż godzinami snuć się po sklepie.

dziecko i Iwoniczanka

Woda na dowóz na imprezę firmową – najlepsze rozwiązanie

W przypadku imprez firmowych zazwyczaj potrzebujemy dużych ilości napojów, a z kolei oddelegowanie kogoś, aby zrobił odpowiednie zakupy, bywa problematyczne. Zamówienie wody przez Internet to najwygodniejsze wyjście w takiej sytuacji. Dzięki wyborze Iwoniczanki na spotkania firmowe nie tylko oszczędzamy czas, zapewniamy pracownikom zdrowy produkt (dostępny w trzech wariantach), ale też nie mamy później problemu z wyrzucaniem pozostałych po imprezie butelek (pracownik Iwoniczanki odbiera je od zamawiającego) i budujemy wizerunek firmy jako przyjaznej środowisku. Szklane butelki są zwrotne, a więc i ekologiczne – przedsiębiorstwo wybierające wodę w szklanych butelkach sprzyja naturze. W dobie idei „odpowiedzialnego biznesu” szczególnie ważne staje się nie tylko odpowiednie zarządzanie firmą, ale także jej aspekt „bycia eko”. Nie martwimy się też o dowóz oraz zapewniamy w swojej firmie odpowiednią segregację i dbamy o recykling.

Woda na wesele i komunię – prosta elegancja

W rozgardiaszu przedślubnych przygotowań państwo młodzi i ich rodzice mają na głowie tysiąc jeden spraw. Podobnie bywa w przypadku rodziców organizujących komunię dla dzieci. Warto ułatwić sobie życie, zamawiając niektóre rzeczy przez Internet. Woda to produkt, który nie wymaga, by bohaterowie uroczystości wyprawiali się po niego osobiście, można więc spokojnie wypełnić odpowiedni formularz i poczekać, aż zgrzewki wody zostaną dostarczone do naszego domu (lub na miejsce imprezy).

Nie bez znaczenia jest też fakt, że szklane butelki wyglądają dużo bardziej elegancko niż plastikowe. Dekoracje weselne i komunijne są czymś, czemu zwykle poświęcamy wiele uwagi, nierzadko zapominając, że niektóre produkty spożywcze nie najlepiej skomponują się z ozdobami. Szkło, smukły kształt butelek i stonowane barwy etykiet Iwoniczanki sprawiają, że woda źródlana będzie dobrze prezentować się na weselnym i komunijnym stole.

Iwoniczanka_wesele

Na urodziny czy rodzinne święta – oszczędzaj swój czas

Często dużych ilości napojów potrzebujemy także przy drobniejszych okazjach: urządzaniu osiemnastych urodzin, rodzinnym zjeździe, świętach spędzanych w większym gronie. W takich chwilach znów najlepiej zdecydować się na zamówienie wody z dowozem: oszczędzony w ten sposób czas możemy poświęcić na inne przygotowania… albo spędzić go z naszymi bliskimi. Dodatkowo zaskoczymy rodzinę ekologicznym rozwiązaniem i ładną oprawą!

Dlaczego warto zamówić Iwoniczankę?

Jak pokazujemy w powyższym artykule, Iwoniczankę warto zamawiać zarówno na specjalne okazje, jak i w ramach „zwykłych” zakupów. Oto główne walory takiego rozwiązania:

  • otrzymujesz zdrowy, smaczny produkt wysokiej jakości: woda źródlana Iwoniczanka występuje w trzech wariantach – pod postacią gazowaną, niegazowaną i lekko gazowaną, dzięki czemu każdy może wybrać swój ulubiony smak. Doskonale gasi pragnienie oraz dostarcza minerałów takich jak fluor, potas, wapń, magnez i sód.
  • oszczędzasz czas: nie musisz iść na zakupy ani stać w długich kolejkach – Iwoniczankę dostarczymy Ci my!
  • większy komfort: unikniesz dźwigania siat z zakupami, co jest ważne zwłaszcza, jeśli pogoda albo stan zdrowia nie sprzyjają spacerom; możesz od razu zamówić większą ilość wody i nie martwić się długo uzupełnianiem zapasów. Nie masz auta? Przeziębiłeś się? A może chcesz ułatwić życie dziadkom, którzy mieszkają za daleko, abyś mógł pomóc im w codziennych zakupach? Zamów Iwoniczankę przez naszą stronę!
  • dbasz o naszą planetę: Iwoniczanka to produkt przyjazny środowisku. Po pierwsze, dzięki zastosowaniu szklanych, zwrotnych butelek. Po drugie, dbamy o to, aby zminimalizować szkodliwy wpływ procesu produkcji na naturę: wszystkie odpady, które powstają podczas produkowania Iwoniczanki, podlegają segregacji
  • dostajesz eleganckie, wygodne butelki: szklane butelki Iwoniczanki ładnie prezentują się na stole, a specjalne kapsle twist off umożliwiają łatwe otwieranie wody.

Przekonaj się sam i zamów Iwoniczankę na każdą okazję.

W artykule wykorzystano dane z raportu Korzystanie z internetu, CBOS 2017,