Podsumowanie akcji „Iwoniczanka każdego dnia”

14-06-2019

Iwoniczanka i szklanki

W styczniu tego roku rozpoczęliśmy akcję lojalnościową – „Iwoniczanka każdego dnia” – będącą formą podziękowania dla naszych klientów za to, że są z nami, oraz odpowiedzią na często powracające pytania, o możliwość zdobycia gadżetów z logo. Akcja była realizowana na obszarach obsługiwanych przez placówki w Brzozowie, Tarnobrzegu i Gorzowie Wielkopolskim.

Osoby zamawiające Iwoniczankę przez trzy miesiące wraz z transporterami wody otrzymywały znaczki, które następnie mogły wymieniać na upominki. W ostatnich dniach skończyliśmy wydawać ostatnie gadżety. Zainteresowanie przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania – w sumie nasi klienci odebrali niemal cztery tysiące prezentów oznaczonych logiem Iwoniczanki!

Największą popularnością cieszyły się szklanki – wydaliśmy aż 1716 kompletów! Wiele osób zebrało także aż osiemnaście znaczków i odebrało nagrodę pod postacią ręcznika – w ręce naszych klientów trafiło ich 831!

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji. Cieszymy się, że tak wielu klientów będzie korzystać z naszych filiżanek, szklanek, lunchboxów, ręczników, kosmetyczek i tac.