Przygotuj się na Święta z Iwoniczanką

20-12-2017

woda źródlana Iwoniczanka na Święta`

Jak przygotować się do zbliżających się świąt? Jak sprawić, aby ten wspólny, rodzinny czas zapadł nam w pamięć na dłużej i pozostawił w gościach ciepłe uczucia, do których będą wracać przy najbliższej, rodzinnej okazji? Podpowiadamy, w jaki sposób wyczarować magię Świąt.

Podczas tego wyjątkowego okresu, jakim są święta Bożego Narodzenia, szczególnie dużą wagę zwykliśmy przykładać do wystroju w naszym domu lub mieszkaniu oraz prezentów. Powinniśmy jednak również zatroszczyć się o swoich bliskich w zupełnie inny sposób – dbając o ich dobre samopoczucie, również fizyczne. Z pewnością docenią nasze intencje i odbiorą nasze starania jako wyraz troski. Zdradzamy sposoby na to, jak zorganizować piękne i zdrowe święta!

Nastrojowo i przytulnie

Świąteczną atmosferę budują takie elementy dekoracyjne jak: choinka, światełka, stroiki, zapach ciasta, goździków i pomarańczy. Kluczem do urokliwych świąt spędzonych w otoczeniu rodziny oraz bliskich jest ładnie zastawiony stół ze świątecznymi elementami. Niezbędne są: piękny obrus, świece i stroiki, ozdobne serwetki, najlepsza zastawa i komplet sztućców. Do picia obowiązkowo kompot z suszek podany w ozdobnym dzbanku oraz, mająca zbawienne działanie na organizm, woda, najlepiej źródlana. Zamiast w plastikowych, podajmy ją w eleganckich, szklanych butelkach. Woda w szklanych butelkach Iwoniczanka uzupełni świąteczną zastawę i będzie pięknie komponowała się ze świątecznymi dekoracjami.

woda źródlana na święta

Zdrowiej i bez uczucia ciężkości

Wigilijny i świąteczny stół wymagają specjalnej oprawy, nie zapominajmy jednak o tym, co znajdzie się na stole. Nawet w święta możemy wykonać krok w stronę naszego zdrowia, kondycji i dobrego samopoczucia. Jak to zrobić? Proponujemy przygotowanie wigilijnych potraw na bazie wody źródlanej, która wpływa dobroczynnie na smak i konsystencję wielu potraw, a do tego jest bogata w składniki mineralne.

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze i najbardziej puszyste naleśniki wyjdą, gdy do ciasta dodamy wodę gazowaną. Z pomocą Iwoniczanki gazowanej przygotujemy więc naleśniki na najlepsze wigilijne krokiety z kapustą i grzybami. Podobnie jest z ciastem na pierogi – dzięki wodzie gazowanej będzie ono bardziej elastyczne i miękkie, z Iwoniczanką gazowaną przygotujemy więc najlepsze wigilijne pierogi z kapustą i grzybami. Do ugotowania zupy: grzybowej oraz kompotu z suszek posłuży nam woda niegazowana. Odrobina wody gazowanej Iwoniczanka dodana do ciasta pozwoli ograniczyć użycie środków spulchniających pochodzenia chemicznego np. proszku do pieczenia. Takie wypieki będą nie dość, że pyszne i o apetycznym wyglądzie, ale jeszcze do tego zdrowsze niż ciasto przygotowywane w zwykły sposób.

Nie zapominajmy o aromatycznych napojach i kolorowych drinkach: wystarczy do szklanki wody źródlanej dosypać kilka goździków, dodać plasterek pomarańczy i otrzymujemy aromatyczny, niekaloryczny i przede wszystkim zdrowy napój, którym zaskoczymy gości.

Woda źródlana powinna znaleźć się na każdym świątecznym stole jako alternatywa dla słodzonych napojów i soków, które właściwie są zbędne przy ciastach i słodkościach serwowanych nam przez troskliwe panie domu. Woda źródlana ułatwi trawienie i wpłynie dobroczynnie na wiele funkcji organizmu, który, zwłaszcza podczas świąt, narażony jest na nadmierne obciążenie związane z błogim nastrojem i pod jego wpływem folgowaniem sobie w kwestii ilości przyjmowanych pokarmów. Dla tych, którzy są na diecie i czują, że święta stanowią dla nich zagrożenie, butelka wody na stole może okazać się zbawieniem. Wypijając ją przed posiłkiem, wypełniamy żołądek i w rezultacie zjemy mniej.

Iwoniczanka na Święta

Woda źródlana Iwoniczanka w szklanych butelkach o pojemności 0,3 l z ozdobnymi etykietami to idealna woda do picia, nie tylko podczas Świąt, ale i na co dzień. W zależności od preferencji można wybrać Iwoniczankę gazowaną, niegazowaną i lekko gazowaną. Każda z nich, niezależnie od stopnia nasycenia dwutlenkiem węgla, charakteryzuje się delikatnym smakiem i doskonale gasi pragnienie.

woda źródlana Iwoniczanka pod choinką

Elegancki wygląd, smak i optymalna zawartość minerałów w każdej butelce to nie jedyna zaleta Iwoniczanki. Woda Iwoniczanka dostarczana jest prosto do domu, co oznacza, że świąteczne zakupy w tym zakresie niejako „zrobią się same”. Wystarczy zamówić wodę przez formularz na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub poprzez wiadomość prywatną na profilu na Facebooku, aby cieszyć się widokiem stosownie udekorowanego do okazji stołu. Zapraszamy!

Zamów Iwoniczankę, a dostarczymy Ci ją do domu >>>