Roztańczona Iwoniczanka – wsparcie dla Zespołu Tanecznego Iskierka!

18-11-2016

iskierka3rdy

Wspieramy Zespół Taneczny Iskierka! Zobacz naszą galerię zdjęć i poznaj członków Zespołu Iskierka, których wspiera Iwoniczanka!

Taniec, to idealne połączenie muzyki, ruchu i oczywiście emocji! Wpływa on nie tylko na naszą kondycję fizyczną, lecz również na samopoczucie. Wspaniałym tego przykładem są energiczni i zawsze radośni tancerze Zespołu Tanecznego Iskierka, którzy swoim zaangażowaniem oraz zapałem udowadniają, że taniec jest idealny dla każdego!
W Iskierkach spotkamy bowiem tancerzy kilkuletnich, nastolatki oraz osoby w kwiecie wieku; ćwiczą tam zarówno doświadczeni sportowcy, jak i osoby dopiero zaczynające swoją taneczną przygodę. Dlatego tym bardziej mamy zaszczyt wspierać ich pasję i taneczne zdolności.
Nasza woda źródlana Iwoniczanka gasi pragnienie i orzeźwia, dając ulgę podczas wyczerpujących treningów tanecznych, a także inspirując do dalszej pracy! Wiemy również, jak ważne jest picie wody w trakcie wysiłku fizycznego, szczególnie, że Iskierki dają z siebie wszystko! A ich zapału nie da się ostudzić!

Iwoniczanka pomaga też zachować równowagę – tę wewnątrz organizmu, jak i tę taneczną! 😉

iskierka1

Zachęcamy do obejrzenia galerii Zespołu Tanecznego Iskierka, któremu towarzyszy nasza woda źródlana Iwoniczanka.