Soki, napoje i woda z dostawą do domu – poznaj naszą pełną ofertę!

15-01-2019

Soki i napoje

Iwoniczanka to woda źródlana w szklanych butelkach, sprzedawana w systemie dostawy bezpośredniej. Składając zamówienie w naszych placówkach można zamówić jednak nie tylko wodę. Poznaj naszą pełną ofertę i wybierz produkty najlepiej pasujące do potrzeb Twoich i Twojej rodziny!

Woda, soki, nektary i napoje – kompleksowa oferta

Podstawowym produktem w naszym asortymencie jest Iwoniczanka, woda źródlana dostępna w trzech orzeźwiających rodzajach: niegazowana, lekko gazowana oraz gazowana. To doskonały wybór dla tych, którzy dbają o zdrowie i unikają kolorowych napojów. Iwoniczanka zawiera zbilansowaną zawartość minerałów, może być więc bezpiecznie spożywana w dowolnych ilościach.
Nie każdy jednak zadowala się wodą. Soki, nektary, napoje niegazowane czy napoje gazowane są też mile widziane podczas imprez. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również:
• nektary Boguś: tworzone na bazie zagęszczonych soków i przecierów. Boguś dostępny jest w trzech wariantach: jabłkowo – marchewkowo – brzoskwiniowy, jabłkowo – marchewkowo – bananowy, jabłkowo – marchewkowo – truskawkowy. Nektary Boguś nie zawierają konserwantów i są bogate w B-karoten. Cieszą się sporą popularnością pośród dzieci.
• soki i nektary owocowe – przepyszne soki i nektary Fantic dostępne są w pięciu wariantach: sok grejpfrutowy, sok jabłkowy, sok pomarańczowy, sok pomidorowy oraz nektar porzeczkowy. Nie zawierają konserwantów i barwników. To doskonała propozycja dla wielbicieli soków w najpopularniejszych, owocowych smakach.
• napoje niegazowane – pyszne, niegazowane napoje bez konserwantów (pasteryzowane), idealne dla wielbicieli jabłkowych napojów. Możecie wybierać pośród aż dziesięciu wariantów: jabłko-gruszka, jabłko-brzoskwinia, jabłko-mięta, jabłko-winogrono, jabłko-pomarańcza, jabłko-owoce leśne, wieloowocowy, jabłko-porzeczka, jabłko-wiśnia.
• napoje gazowane – dla fanów napojów gazowanych mamy dwanaście różnorodnych propozycji. Świetne na co dzień i na imprezę! W naszym asortymencie znajdziecie nie tylko kilka pysznych, owocowych smaków – tropic, orange, brzoskwinia, ananas, lemon, kiwi, czarny bez i cytryna oraz grejpfrut – ale także absolutnie wyjątkowe tonic, limę, colę, oranżadę białą i czerwoną!

Kompleksowość oferty sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, a w razie potrzeby można złożyć jedno zamówienie dla większej grupy – nawet jeśli w jej skład wchodzą osoby o różnych upodobaniach. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które szykują większą imprezę (np. jak wesele) i chcą zapewnić gościom szeroki wybór napojów – woda, soki i napoje o różnych smakach mogą zostać dostarczone w jednym transporcie. Dzięki dostawie bezpośredniej oszczędzacie czas i nie musicie dźwigać ciężkich butelek – transportery dowozimy pod Wasz dom!

Oferta produktowa

Szklane, zwrotne butelki

Wszystkie nasze produkty sprzedawane są w szklanych, eleganckich butelkach. Dzięki temu soki, napoje i woda źródlana dobrze prezentują się na stole zarówno na co dzień, jak i przy bardziej uroczystych okazjach – jak Święta, wesela czy innego rodzaju imprezy okolicznościowe. Doskonale sprawdzą się również zamawiane do biur i na wszelkiego rodzaju eventy. Dodatkowo zwrotne butelki ze szkła są przyznaje środowisku.
Wygodny kapsel typu twist-of ułatwia otwieranie i zamykanie.

Jak zamówić?

Jeśli chcesz zamówić któryś z naszych produktów, wyszukaj swojego przedstawiciela w zakładce „kontakt” (https://iwoniczanka.pl/kontakt/) lub wypełnił formularz. Pamiętaj, że obsługujemy jedynie wybrane obszary – wyszukać swojego przedstawiciela możecie w zakładce „Kontakt”.
Więcej szczegółów na temat zamówień można znaleźć w naszym tekście „Jak wygląda proces zamawiania Iwoniczanki z dostawą do domu lub firmy?” (https://iwoniczanka.pl/wyglada-proces-zamawiania-iwoniczanki-dostawa-domu-lub-firmy/)