Woda w szklanych butelkach w systemie sprzedaży bezpośredniej – dlaczego warto ją wybrać?

09-05-2019

Woda w szklanych butelkach

Woda Iwoniczanka dostępna jest wyłącznie w szklanych butelkach. Inne produkty w naszej ofercie – soki, napoje gazowane i niegazowane – również sprzedawane są tylko w szklanych opakowaniach. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Szklane opakowanie jest ekologiczne

Szklane opakowanie to dobry wybór z punktu widzenia ekologii. Szkło to materiał, który podlega recyklingowi w stu procentach – może być także wielokrotnie przetwarzany. Dodatkowo, ze względu na to, że powstaje z naturalnych materiałów, nie zanieczyszcza środowiska szkodliwymi substancjami.

Szklane butelki Iwoniczanki są zwrotne!

Szklane butelki mogą być użytkowane wiele razy oraz z powodzeniem przetwarzane. Korzystanie z nich wciąż nie jest jednak w pełni ekologiczne, jeśli finalnie nie trafiają do recyklingu, ale zostają potłuczone, porzucone gdzieś w lesie czy nawet wywiezione na składowisko zmieszane wraz z innymi śmieciami. Bardzo ważne jest dbanie o to, aby szklane butelki trafiały do „ponownego obiegu”. Można to osiągnąć poprzez oddawanie ich w specjalnych selektywnych punktach zbiórki opakowań, wyrzucanie wyłącznie do oznakowanych pojemników, przeznaczonych na odpady szklane, ale także korzystanie z usług firm, które dostarczając nowe towary, zabierają puste opakowania, by ponownie je wykorzystać.

Woda źródlana Iwoniczanka jest sprzedawana w butelkach zwrotnych: gdy klient wypije wodę, kierowca przyjeżdża  wymienić transporter.

Butelki następnie po przejściu specjalistycznego procesu mycia i są wykorzystywane ponownie. W momencie, gdy z jakichś powodów ich dłuższe użytkowanie nie jest możliwe – zostaną poddane recyklingowi.

Szklane butelki dobrze się prezentują

Szklane, niewielkie butelki wyglądają elegancko i doskonale prezentują się na stole. To szczególnie ważne zwłaszcza podczas różnego rodzaju uroczystości, gdy ważne jest, by stół wyglądał jak najładniej – na przykład podczas wesela, komunii, świątecznych posiłków.

Szklane butelki na stole

Szklane butelki to świetne rozwiązanie w firmie

Zapewnienie wody lub napojów pracownikom coraz częściej jest traktowane przez pracodawców nie tylko jako obowiązek nakładany przez prawo, ale także standard poprawiający komfort pracy. Woda jest również niezbędnym elementem spotkań, konferencji i wizyt klientów. Szklane butelki w transporterze łatwo przechowywać zarówno przed, jak i po wypiciu wody. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi są poręczne, a woda w nich rzadziej zostaje niedopita. Poza tym, firma nie generuje dodatkowych śmieci pod postacią plastikowych butelek czy kartoników. Tym samym unika dodatkowych kosztów związanych z opłatą za ich usuwanie.

Zamawianie wody źródlanej w szklanych butelkach w systemie sprzedaży bezpośredniej to rozwiązanie wygodne, ekologiczne, pozwalające zaoszczędzić czas i uniknąć wysiłku. Dodatkowo, w wielu sytuacjach mniejsze butelki są bardziej poręczne i dobrze pasują do eleganckich dekoracji. Szkło to materiał ekologiczny, nie zawierający żadnych szkodliwych substancji. Nie wpływa także negatywnie na smak  przechowywanych w nim napojów.

Woda źródlana

Chcesz dokonać zamówienia? Zapraszamy do naszego formularza (https://iwoniczanka.pl/zamowienie/) lub do kontaktu telefonicznego (https://iwoniczanka.pl/kontakt/).